Urząd Miejski w Kluczborku

Nawigacja:

Wyszukiwarka:

Treść strony

Dobra wiadomość! Od soboty 26 września powiat kluczborski w strefie niebieskiej.

Opuszczamy czerwoną strefę! 
Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualną listę powiatów objętych dodatkowymi obostrzeniami (żółtymi i czerwonymi). Powiat kluczborski, który przez ostatni tydzień przypisany był do czerwonej strefy, tym razem dzięki ustabilizowaniu ogniska zakażeń koronawirusem w DPS Gierałcice, został zakwalifikowany do grupy powiatów niebieskich. Grupa niebieska - to powiaty jedynie zagrożone dodatkowymi obostrzeniami. Zmiany będą obowiązywać od soboty (26.09). 
Oznacza to, że na terenie powiatu kluczborskiego od 26 września przestają obowiązywać dodatkowe obostrzenia związane z czerwoną strefą. Nadal jednak prosimy o ostrożność oraz dbanie o siebie i innych.
Aktualnie w naszym powiecie jest 26 zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

« wstecz

Kalendarium

Kalendarium
wydarzeń
Dziś jest 2 marca 2021
Imieniny:
Heleny, Pawła, Halszki
«wrzesień 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
dzień: 1234dzień: 5dzień: 6
7dzień: 8910111213
1415161718dzień: 19dzień: 20
21222324dzień: 25dzień: 26dzień: 27
282930